Kalecik Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu İşçi Alımı
 

KALECİK ÖĞRETMENEVİ AKŞAM SANAT OKULU İŞÇİ ALIMI

Yayın Tarihi : 27/08/2021 - 10:58
Kalecik Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu İşçi Alımı
Kalecik Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu İşçi Alımı

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Kuraya Tabi Talebe İlişkin Genel Hususlar:

1) İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.

3) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.

4) Başvuru yapan iş arayanların öncelikliler de dâhil olmak üzere tamamı kura çekimi için ilan sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından düzenlenen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

5) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi ilanlarda, öncelikliler de dâhil olmak üzere tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenebilir.

6) Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dâhil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre kura çekiminden önce veya sonra yapılabilir.

7) Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

8) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulunduğu ilana işverence davet edildiği hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

9) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır.

10) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. B) AÇIKLAMALAR: 1)Alınacak personelin Kalecik ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. 2)Alınacak personel Devlet memuru olmayıp, belirli süreli işçi statüsünde çalıştırılacaktır.Mecvut yasalar dahilinde Devlet memurluğuna veya Devlet kadrolarındaki işçi statüsüne geçisi de söz konusu değildir. 3) Personelin çalışma saatleri idaremizce vardiya esasına göre belirlenmektedir. 4)Personel ihtiyaç halinde ilanı veren Kurumun diğer birimlerinde görevlendirilecektir. 5)Belge teslim tarihi 31.08.2021-02.09.2021 Saat 17:00 arasında elden teslm edilecektir. 6)Kura tarihi ve saati 03.09.2021 Saat 10:00 7)Mülakat tarihi ve saati 03.09.2021 Saat 14:00 8)Kura yeri : Kalecik Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Salonu C) ALINACAK PERSONELİN NİTELİKLERİ VE İSTENECEK BELGELER 1

 

)İkametgah Belgesi    

 

BAŞVURULAR İÇİN İŞKUR WEB SAYFASINI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

Sırala : İl | Son Başvuru Tarihi

Mutfak Görevlisi  

KALECİK ÖĞRETMEN EVİVE AKŞAM SANAT OKULU KALECİK

Kamu / Geçici

1 Açık PozisyonİLÇE GENELİ00006222640

27.08.2021

13 Saat Kaldı

 Favorilere Ekle

Şoför-Yük Taşıma  

KALECİK ÖĞRETMEN EVİVE AKŞAM SANAT OKULU KALECİK

Kamu / Geçici

1 Açık PozisyonİLÇE GENELİ00006222519

27.08.2021

13 Saat Kaldı

 Favorilere Ekle

Şoför-Yük Taşıma  

KALECİK ÖĞRETMEN EVİVE AKŞAM SANAT OKULU KALECİK

Kamu / Geçici

1 Açık PozisyonİLÇE GENELİ00006222545

27.08.2021

13 Saat Kaldı

 Favorilere Ekle

Aşçı Yardımcısı  

KALECİK ÖĞRETMEN EVİVE AKŞAM SANAT OKULU KALECİK

Kamu / Geçici

1 Açık PozisyonİLÇE GENELİ00006222557

27.08.2021

13 Saat Kaldı

 Favorilere Ekle729 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;


 
Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada